| Customization: | Available |
|---|---|
| Brightness Levels: | Medium |
| Crust Color: | Brown / Grey /Customized |
CL321B-COB
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model No. | CL321B-COB |
| COB Bulb | 5W |
| Lumen | 150lm |
| Switch Mode 1 | 0-100% Dimmer |
| Battery 2 | 3.7v/2000mAh (Lithium rechargeable) |
| Charger | 80 cm Charging Cable (USB-Type C) |
| Product Size | 105mm(Dia)/150mm(H) |
| Package | each color box with polybag |
| Each Carton | 20pcs |
| Carton Size | 53*29*33cm / 0.051cbm |
| Gross Weight | 8kgs /ctn |