| Customization: | Available |
|---|---|
| Brightness Levels: | Medium |
| Crust Color: | Brown / Grey /Customized |
#CL314B-COB/X
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Description
Characters
| Model No. | CL314B-COB/X |
| COB Bulb | 5W |
| Lumen | 200lm |
| Switch Mode | 0- 100% dimmer |
| Battery | 3xAA(not included) |
| Battery | 3.7 v / 4000mAh (Lithium rechargeable) |
| Charger | USB -type-C |
| Product Size | 120mm(Dia)/220mm(H) |
| Package | each color box with polybag |
| Each Carton | 12pcs |
| Carton Size | 52*39*26cm / 0.053cbm |
| Gross Weight | 6kgs /ctn |
Detailed Photos