| Customization: | Available |
|---|---|
| Battery Type: | 3xAA(Not Included) |
| Crust Color: | Green / Blue /Customized |
CL314B-COB
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Description
Characters
| Model No. | CL314B-COB |
| COB Bulb | 5 W |
| Lumen | 150lm |
| Switch Mode | 0-100% dimmer |
| Battery | 3XAA (Not Included) |
| Product Size | 120mm(Dia)/220mm(H) |
| Package | each color box with polybag |
| Each Carton | 12pcs |
| Carton Size | 52*39*26cm / 0.053cbm |
| Gross Weight | 6kgs /ctn |
Detailed Photos