| Customization: | Available |
|---|---|
| Battery Type: | 3.7v/4000mAh Lithium-ion |
| Crust Color: | Green / Blue /Customized |
CL296B-COB/USB
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Description
Characters
| Model No. | CL296B-COB/USB |
| COB Bulb | 5 W |
| Lumen | 200lm |
| Switch Mode | 0-100% |
| Battery | 3.7v/4000mAh Lithium-ion |
| chargeable cable | USB Type-C |
| Product Size | 90mm(L)/90mm(W)/180mm(H) |
| Package | each color box with polybag |
| Each Carton | 24pcs |
| Carton Size | 48*33*43.5cm / 0.07cbm |
| Gross Weight | 14kgs /ctn |
Detailed Photos